Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال در رابطه با بورس
... :308816_rose149:
Reply
دائی محسن من این 720 تومن که گفتی رو برا غاذر ریختم بعد فرمی که برام پست کرده بودن رو همراه با مشخصات فیش براشون پست کردم . حالا باید چیکار کنم ؟ به سهامم اضافه شده ؟
Reply
محسن جان بورس اتی (سکه) چطوره به نظرت؟

میدونم پر ریسکه ولی میخوام ببینم اگر اطلاعات و تحلیل زیادی داشته باشیم میشه سودهای تپل گرفت یا نه؟

بورس اوراق بهادار خیلی اصطلاحات و ریزه کاری داره اصلا مغزم نمیکشه با این همه گرفتاری که دارم:586821_LaieA_021:
[I]...Loading[/I]

[SIZE=4][/SIZE]
Reply
E-GYM Admin, post: 1017 Wrote:دائی محسن من این 720 تومن که گفتی رو برا غاذر ریختم بعد فرمی که برام پست کرده بودن رو همراه با مشخصات فیش براشون پست کردم . حالا باید چیکار کنم ؟ به سهامم اضافه شده ؟

سلام بر امیر عزیز
نه داداشم هیئت مدیره در نامه ای گفته بعد مجمع عادی سالیانه افزایش سرمایه ثبت میشه
حالا چیکارش داری انداختیمش بلند مدت
پولتو دیگه نمیبینی:668717_14:
Reply
Saeed, post: 1022 Wrote:محسن جان بورس اتی (سکه) چطوره به نظرت؟

میدونم پر ریسکه ولی میخوام ببینم اگر اطلاعات و تحلیل زیادی داشته باشیم میشه سودهای تپل گرفت یا نه؟

بورس اوراق بهادار خیلی اصطلاحات و ریزه کاری داره اصلا مغزم نمیکشه با این همه گرفتاری که دارم:586821_LaieA_021:

سعید جان زیاد اهل پیش خرید سکه و این چیزا نیستم و وارد سیاس ت این ادما نمیشم
اگه بدون ریسک میخوای پول دربیاری به نظر من بنداز تو بانکو حالشو ببر
سکه خریدن سود زیادی نداره
به نظر من استفاده از منفی مثبت شدن کاغذ سبز بهتر از پیش خرید سکه ست
مثلا الان 3 تومنه بخر چند روز دیگه خبر اومد که مذاکرات منفیه بالاتر نزدیک 3800 بفروش
البته پیشنهاده ولی خودم همچین کاری نمیکنم
Reply
mohsen, post: 1042 Wrote:سلام بر امیر عزیز
نه داداشم هیئت مدیره در نامه ای گفته بعد مجمع عادی سالیانه افزایش سرمایه ثبت میشه
حالا چیکارش داری انداختیمش بلند مدت
پولتو دیگه نمیبینی:668717_14:

هیچکی ندونه انگار سازمان ملل و شورای امنیته :30213_157fs837411: مجمع عادی سالیانه شون حالا کی هست ؟ من 720 ام + سودمو میخوام :645220_wacko2: تبدیلشون میکنم به برگ سبز :32596_32:
محسن جان فکر کنم بورس آتی سکه با پیش خرید سکه فرق داره . از قضیه اش با خبر نیستی ؟ یه بار یکی از دوستان برام توضیح داد چیز زیادی دستگیرم نشد مثل سالن بورس و سهام و این حرفاست
Reply
E-GYM Admin, post: 1048 Wrote:هیچکی ندونه انگار سازمان ملل و شورای امنیته :30213_157fs837411: مجمع عادی سالیانه شون حالا کی هست ؟ من 720 ام + سودمو میخوام :645220_wacko2: تبدیلشون میکنم به برگ سبز :32596_32:
محسن جان فکر کنم بورس آتی سکه با پیش خرید سکه فرق داره . از قضیه اش با خبر نیستی ؟ یه بار یکی از دوستان برام توضیح داد چیز زیادی دستگیرم نشد مثل سالن بورس و سهام و این حرفاست

نه داداش میدونم چی میگی
سود زیادی نداره هیجانم نداره
بورس آتی سکه طلا - صفحه اصلی
میتونین قسمتی از ج سوالاتتون رو پیدا کنین
واما در مورد غاذر هیئت مدیره گفته چون ما ترکیم قضیه اینطوریه به سرشونم نمیره قبول نمیکنن
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTre...6900216508
Reply
خوب من هم کوردم این حرفا حالیمون نیست سودمون رو بدید میخوایم بریم کنسرت :30213_157fs837411: شکلک سبیلدار بهتر ازین نداشتم خودت یه سبیل پر پشت در نظر بگیر ! تازه خودتم که تورکی وزنه ما سنگینتره .
حاج محسن همونطور که مستحضری این کارگزاری که من باهاش کار میکنم بسیار مزخرفه میشه عوضش کرد یا چون از اول خدمت ایشون ثبت نام کردم دیگه عقد دائم هم هستیم ؟ یعنی بیخاصیت تر و ترسوتر و بی فایده تر ازین کارگزاری ندیدم دست به سیاه و سفید نمیزنه هرکارم بخوای بکنی مانع تراشی میکنه...
Reply
در بورس یه بازی بدی هستش به اسم بازی حق تقدم
هرکی توش گیر بکنه بیچاره ست
من خودم یبار گیرکدم که واویلا........
نامردا بد جوری مفت خوری کردن پول مارو یه ابم روش
میدونی چرا تا مجمع سال دیگه نمیخوان ثبت کنن؟
چون میخوان حق تقدمارو مفت بخرن
شوخی که نیست بحث سهم مدیریته شرکته
حالا:
تا اون موقع سهم ذلیل و خوار میکنن حق تقدمشو مفت میخرن بعد یه تعدیل مثبت تپل میدن سهمو منفجر میکنن میربن بالا
اینه بورس ما عزیزم
ماشین سازی اراک افزایش سرمایه داد
خق تقدمش اومد بعد سهمو به زور در قیمت 120 تومن نگهش داشتن در صورتی که نامردی بود
بعد که حقش رو مفت خریدن
زدن ناکار کردن سهمو یه تعدیل دادن بردنش تا 250 تومن
اره اینه بورس ما
Reply
محسن جان اگه راجع به بورس forex اطلاعاتی داری میتونی برام بگی چیه داستانش ؟
Reply
E-GYM Admin, post: 2758 Wrote:محسن جان اگه راجع به بورس forex اطلاعاتی داری میتونی برام بگی چیه داستانش ؟

من فارکس کار کردم امیر چی میخوای بدونی؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk HD
Reply
کلا چیه . سیستم کارشون چطوریه . ارزش داره ؟ ریسکش تا چه حده ( مثل بورسیه که میشناسیم و اصلا قاعده خاصی نداره ) ؟ مربوط به خارجه است یا داخل هم نمایندگی چیزی داره ؟ خلاصه تجربه شخصیت هچی هست رو کن بی زحمت یه مدته تو نخشم اطلاعات خاصی پیدا نکردم
Reply

Users browsing this thread: 2 Guest(s)